Loading color scheme

banner malovani s jeziskem 2021 A4

Čerstvou zeleninu a ovoce od českých pěstitelů, pečivo, maso, uzeniny, sýry, koření a spoustu dalších dobrot můžete nakoupit každou středu a čtvrtek od 7:30 do 14:00.

V roce 2022 začínáme 16. března!!!

Každou středu a každý čtvrtek od 07:30 do 14:00 hodin

ulice 5. května, Liberec (u vodotrysků)

 

Naši prodejci

Každý týden u nás najdete řadu kvalitních pěstitelů a výrobců především z Liberecka a ze středních Čech. Jsme rádi, že většina z nich jsou naši stálí hosté, ale každý týden se sortiment rochu mění. Na tomto odkazu naleznete seznam všech prodejců, kteří k nám občas zavítají a výše pak seznam těch, kteří přijedou na aktuální trh a které má již potvrzené na ten následující.

Naše speciály

Několikrát za sezónu pro vás připravujeme speciální, tématicky zaměřené trhy s doprovodným programen v letošním roce vás ještě určitě čeká Svatomartinský trh, na který se můžete těšit v neděli 11. listopadu. O podrobnostech vás budeme informovat

Naše mobilní aplikace

Aplikace Trhy v Liberci vám zajistí pravidelné a aktuální informace o dění na trzích pořádaných v Liberci. Na dosah ruky budete mít aktuální seznam prodejců na daný den, časový harmonogram doprovodného programu nebo novinky.

Nyní v App Store Nyní na Google Play

MÁTE ZAJÍMAVÝ SORTIMENT?

SPOLUPRACUJTE S NÁMI!

Pokud máte zájem vystavovat na libereckých trzích, neváhejte nás ještě dnes kontaktovat.
Umožníme Vám provozovat stanoviště v rámci akce a necháme kolem něj proudit davy návštěvníků.