Leona Čapková - Perlea

Informace o prodejci

Jsme firmou, která se zabývá ruční výrobou vinutých skleněných perlí a drobných předmětů ze skla.

Naším hlavním produktem jsou vinuté skleněné perle, které jsou také známé jako lampové perle. Tyto perle dále zpracováváme a vyrábíme z nich originální náušnice, náramky, náhrdelníky a celé sady. Další a neméně důležitou součástí naší výroby jsou skleněné miniaturky, přívěsky, srdíčka, figurky, knoflíky a květiny.
Veškeré tyto výrobky jsou ruční prací, která probíhá u sklářského kahanu, kde se za pomocí drátu zpracovávají skleněné tyčinky. Z těchto šikovné ruce nás, českých sklářů vytvoří ty překrásné, podivuhodné a vždy originální výtvory ze skla.
Každý jednotlivý kousek je tedy originálem.

Sídlíme v podhůří Jizerských hor v obci Malá Skála. Nedaleko měst Železný Brod a Jablonec nad Nisou, jež jsou známé svojí bohatou sklářskou a bižuterní tradicí a výrobou.

Počátky našeho snažení ve výrobě drobných vinutých předmětů ze skla spadají do roku 1990. Můžeme s klidným srdcem říci, že od této doby po současnost jsme vždy naše zákazníky přesvědčili o kvalitě naší výroby a našimi vinutými perlemi a drobnými předměty ze skla uspokojili již mnoho zákazníků z celého světa.