Kousek Tebe - Tereza Plášilová

Informace o prodejci

Kousek Tebe, to jsou autorské šperky z polymerové hmoty plné barev, elegance, lehkosti a lásky k tvoření. Vznikají v Liberci v malé dílně a převážně v noci, když už děti spí a já utíkám do světa fantazie a barev.
Polymer (pro spoustu lidí jen Fimo) mi učaroval v roce 2011 a fascinuje mě dodnes. A přitom je stále co objevovat a učit se. Díky několika kurzům se zahraničními lektorkami, odbornicemi v oboru, si troufám říct, že jsem se toho už hodně naučila a povedlo se mi tak mojí tvorbu posunout o kousek dál. Tvoření je pro mě nezbytnou součástí mého života, relaxem, únikem, vášní a naštěstí mohu říct, že i prací. 🙂
Ráda tvořím barevné náušnice, náhrdelníky, náramky a korále pro každodenní nošení, pro radost. Velmi mě těší práce na zakázku, kdy mi zákaznice nechá volnou ruku a věří, že výsledek bude dokonalý a díky tomu vznikají náročné, elegantní a krásné projekty. Mám ráda výzvy a tudíž i neobvyklé zakázky. Vytvořila jsem například ceny pro vítěze na krásnou akci Jizerská nota, u které šlo již o 39. ročník. I zde jsem dostala volnost a myslím, že výsledek se opravdu povedl. Zhodnotit ho samozřejmě můžete v galerii.
Vše, co tvořím, je tvořeno s láskou. V každém kousku, který pro Vás připravím, je i kousek mě.