Loading color scheme

Kontakt TELEFONNÍ KONTAKT:
733 533 337
EMAIL:
mirka@mircinamydla.cz
https://mircinamydla.cz

Popis

Jmenuji se Mirka, proto Mirčina mýdla. Mám dvě dospělé děti a malá dvojčata, jsem tedy matka na plný úvazek. Přesto si najdu čas pro sebe a své koníčky.

Mýdla a přírodní kosmetiku jsem začala vyrábět v roce 2013. Tehdy jsem vyrobila první vánoční dárky pro své nejbližší. Všem udělaly velikou radost a vznikla poptávka po dalších. Někde jsem si tenkrát přečetla, že mýdlaření je návykové a jakmile se pustíte do výroby mýdla, začnete vnímat svět očima mýdlařky. To se stalo i mě - mýdlům jsem naprosto propadla. Nechávám se inspirovat věcmi kolem sebe a přemýšlím, jak je využít při mýdlaření.

Mýdla mi změnila život. V roce 2015 jsem opustila stálé zaměstnání, vstoupila na pole nejistoty a rozhodla se jít za svým snem - vlastní voňavou mýdlárnou. Tento krok vyžadoval určitou dávku odvahy, ale díky tomu jsem objevila sílu svobody, klidu, nové přátele a nový spokojený život.

V roce 2017 jsem do své mýdlarny zapojila i svého manžela, který mi pomáhá hlavně s prodejem. Je nejlepší prodavač. Možná jste se s ním již na stánku potkali. Mám to štěstí, že mám podporu celé rodiny a moje mýdlárna spojuje naši rodinu napříč generacemi. Má maminka se podílí na výrobě mýdlových ozdob, táta vymýšlí nejrůznější technologické "vychytávky", které nám šetří práci. Dcera Jana fotí fotky a pomáhá s webovými stránkami.

Všem jim děkuji za podporu a pomoc plnit si svůj sen.