Loading color scheme

Objednávky z Farmářských trhů - BYLINEO

BYLINEO - ČESKÁ PŘÍRODNÍ KOSMETIKA

Sady výrobků našich pravidelných návštěvníků Farmářských trhů - originální českou přírodní kosmetiku si můžete také objednat v našem objednávkovém systému a vyzvedávat ve čtvrtek od 7:30 na adrese Masarykova 455/34, Liberec a po spuštění našich trhů přímo na trhu. Neváhejte a podpořte dalšího našeho prodejce. Jejich kosmetika je skutečně výjimečná...;-)

Objednávat můžete  vždy do středy do 18.00 hodin a výdej bude probíhat na Farmářských trzích u ranicekaždý čtvrtek od 7.00 do 16.00. Na místě volejte telefonní číslo 603570337.

Objednávat můžete ZDE 

 

Při vyzvednutí objednávky si připravte PDF vstupenku, která vám po zdárném zaplacení na portálu evstupenka přijde na emailovou adresu!

Vybírat můžete z následujících sad:

SADA VZORKŮ BYLINEO

1 SADA VZORKU BYLINEO

Připravili jsme pro vás vzorky ručně vyráběné české kosmetiky BYLINEO®. Kvalita a originální receptura je v každém miligramu produktu BYLINEO®. Jediná kosmetika z bylinných extraktů a výtažkem z rašeliny PEZRA v Evropě

Sada obsahuje:

7 ml - denní krém
7 ml - krém na ruce
7 ml - regenerační krém
7 ml - noční krém
5 ml - krém na pusy

Výrobce: BYLINEO s.r.o. Česká republika

Cena - 275,- Kč

 

PLEŤOVÁ SADA
2 PLETOVA SADA BYLINEO

Tato sada je určena na obličej. Viditelná změna pleti již za 4-6 týdnů. Pokožka bude jemnější. Sada obsahuje čistící mléko, které je určeno pro všechny druhy pleti, dokonale vyčistí vaši pleť, několika tahy odstraní makeup, řasenku či rtěnku. Denní krém poskytne celodenní ochranu před ztrátou vlhkosti.

Obsah balení:

20 ml denní krém
20 ml čistící mléko
5 ml krém na pusy

Výrobce: BYLINEO s.r.o,

Cena - 389,- Kč

REGENERAČNÍ SET
IMG20200415161757

Tato sada je určená pro každodenní použití. Krémy působí jako celodenní ochrana před nečistotami, viry, patogeny. Po natření krémem na ruce necítíte pocit mastnoty, velmi rychle se vstřebává a zanechává příjemný pocit. Doslova vás nadchne už při prvním namazání. Velmi vhodné u suché pokožky, dokonce i pro velmi suchou kůži (xeróza). Co je nejdůležitější je snadná aplikace, prostě si zmáčknete airless obal a dávkujete přesně kolik potřebujete. Regenerační krém je v současné době vhodný na popraskané a zničené ruce z rukavic a dezinfekce. Vhodný i na obličej jako ochrana.

Sada obsahuje:

30 ml krém na ruce
30 ml regenerační krém
5 ml krém na pusy

Výrobce: BYLINEO s.r.o

Cena - 777,- Kč

PÉČE O OBLIČEJ
4 PECE O PLET BYLINEO

Česká ručně vyráběná kosmetika BYLINEO® obsahuje jako jediná v Evropě výtažek z rašeliny PEZRA, který podporuje tvorbu kolagenu v pokožce. Je více hydratovaná a pružnější, pevnější. Viditelná změna již za 4 týdny. Pleť je chráněná celý den před ztrátou vlhkosti a před patogeny. Vždy je důležité před aplikací krémů pleť důkladně očistit.

Sada obsahuje:

30 ml denní krém
30 ml noční krém
5 ml krém na pusy

Výrobce: BYLINEO s.r.o

Cena - 878,- Kč