Loading color scheme

Svatomartinský trh

Svěží a jemná jako letošní mladá vína bude i celý Svatomartinský trh. „První lahev otevřeme za přítomnosti náměstka primátora Petra Židka a libereckého arciděkana Radka Jurnečky 11. 11. v 11.11 hodin,“ upřesňuje za pořadatele ředitel společnosti Elset Michal Buzek. Prostor na náměstí zaplní 50 stánků s vínem, občerstvením a nejen farmářskými produkty. „Ochutnávat a prodávat budeme svatomartinská vína od zhruba desítky špičkových vinařů z Čech a Moravy“, dodává Hynek Novotný, frontman firmy Decanté.

Číst dál

Svatomartinský trh 2021

Na čtvrtek 11. listopadu 2021 od 7:30 do 18 hodin jsme pro vás připravili další ze serie našich speciálů k farmářským trhům. Tentokrát je to již tradiční Svatomartinský trh, který se  uskuteční před libereckou radnicí

Číst dál

Majales 2021 - Májový trh před radnicí

Připravili jsme pro vás první letošní speciál k našim farmářským trhům. Před libereckou radnicí si nakoupíte od několika desítek prodejců, dáte se si venku pod širým nebem konečně něco dobrého a hlavně trochu normálního života. 

Původně jsme pro vás měli připravenou i nějakou tu živou hudbu, ale tu nám ještě nepovolili. Na dalším speciálu v červnu už to určitě půjde...:-)

 

banner malovani s jeziskem 2021 A4